Kilka słów o mieszkaniach na południu Pragi

Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą trudnością dla osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość obszarów zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której często mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Aktualnie świeże mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają również niskie ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj wielość szkół a także przedszkoli. Poza tym jest tutaj bardzo dużoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..